برند سازی اینترنتی

3 راهکار رایگان برند سازی اینترنتی

اهمیت برند سازی اینترنتی در سئو سایت

یک برند محبوب و معتبر، قاعدتا نباید نیاز به راه های تولید محتوا و بک لینک گیری عادی داشته باشد تا به رتبه خوب برسد! مردم این برند را دوست دارد، گوگل دنبال جلب رضایت کاربران است، پس گوگل باید این سایت ها را، اگر چه سئو خیلی دقیقی هم نداشته باشند، در جایگاه مطلوب، به کاربران نشان دهد.

پس بسیار مهم است که شما بتوانید نام برند خود را در فضای اینترنت پخش کنید. باید در فضای اینترنت نام برند شما، به گوش بخورد.

3 راهکار رایگان برند سازی اینترنتی

 

همواره برند سازی از پر هزینه ترین انواع تبلیغات بوده و البته انجام درست و اصولی آن، استاندارد ترین راهکار تبلیغاتی برای شرکت ها و بیزینس های بزرگ است. از این رو گوگل هم باید بتواند برند های محبوب را بشناسد و برای رتبه بندی در نتایج خود، اهمیت ویژه ای به آن ها بدهد.

جایگاه برند سازی اینترنتی در سئو

برند سازی اینترنتی، در واقع یکی از اصلی ترین شاخص های سئو خارجی یا offpage است؛ همانطور که در ویدیو گفته شد، این که نام برند شما :

  • چقدر در فضای اینترنت مطرح شده باشد
  • چقدر با نام برند به شما لینک داده شده باشد
  • چقدر نام برند شما به تنها جست و جو می شود
  • چقدر نام برند شما با کلمه کلیدی سایتتان جست و جو می شود

همه و همه نشان دهنده اعتبار و محبوبیت برند شما هستند.

نکته جالب این است که گوگل میتواند محبوبیت برند شما را با وب سایتتان ارتباط دهد و هر چقدر محبوب تر باشید، رتبه های سایت را افزایش دهد.

برای برند سازی روش های بسیار زیادی مثل: رپورتاژ آگهی،تبلیغات متنی، آگهی، تبلیغات بنری و … وجود دارد که هر یک با توجه به بستری که برای قرار دادن تبلیغ، در نظر میگیرید، هزینه های متفاوتی دارند.

مشاوره سئو سایت

اگر قصد دارید با کمترین هزینه و بهترین بهره وری سایت خود را سئو کنید، به صفحه مشاوره سئو سر بزنید و با شماره های موجود در آن تماس بگیرید.

 

روش های رایگان برند سازی اینترنتی

علاوه بر تمامی روش ها و راهکار های پر هزینه برای برند سازی، راهکار ههای آسان و رایگانی هم وجود دارد که گاها میتواند به تنها برای یک سایت کافی باشد؛ یا برای سایت هایی با رقابت بالا تر، مکملی بسیار خوب برای تبلیغات پولی!

3 روشی که در ویدیو هم خدمتتان معرفی کردیم شامل موارد زیر بود.

1. برند سازی در شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی بستر های رایگان برای فعالیت و مطرح نمودن اسم برند شماست. همچنین بدلیل اهمیت محتوایی بسیار قابل توجه این شبکه ها، گوگل هم توجه ویژه ای به آن ها دارد.

2. برند سازی در سایت های آگهی رایگان

با سایت های آگهی رایگان، کاملا آشنا هستید و میدانید که بیش از 50 سایت آگهی فارسی وجود دارد و میتوانید در تمامی آن ها با نام برند خود، اقدام به درج آگهی نمایید.

این مورد علاوه بر بیشتر پخش کردن اسم برند شما، میتواند موجب این شود که کاربران، بادیدن آگهی اسم برند شما را جست و جو کنند و وارد سایتتان شوند؛ که این اتفاق برای شما بسیار سودمند است.

3. برند سازی در وبلاگ ها

راهکار سوم فعالیت در سرویس های وبلاگ دهی و ساخت وبلاگ های تخصصی برای سایت و برندتان است.

میدانید که این موضوع هم کاملا رایگان بوده و با در نظر گرفتن نکته ای که در ویدیو به آن اشاره کردم، میتوانید برند سازی و لینک سازی بسیار خوبی هم از این بستر ها بدست آورید.

آموزش سئو و بهینه سازی سایت

برای کسب آموزش های بیشتر به صفحه آموزش سئو  مراجعه فرمایید. ممنون که با ما همراه هستید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.