خرید ورودی گوگل

چطور با خرید ورودی گوگل آبروی سایت خود را ببریم!؟

+اگر ورودی گوگل بخریم به صفحه اول می آییم؟

-خب یکی از مهم ترین فاکتور های سئو بازدید سایت است.

-اصلا سایتی که بازدید نداشته باشد، چطور میتواند جای یک سایت پر بازدید را در نتایج گوگل بگیرد!؟

-ورودی گوگل که دیگر یک بازدید هدفمند بر روی کلمه کلیدی است و نکته جالب اینجاست که سایت های صفحه 2 گوگل هیچ ورودی نمی گیرند و اگر سایت من که صفحه 2 است با کلمه ورودی گوگل بگیرد، قطعا با سرعت زیاد جذابیت خود را به گوگل نشان می دهد و از صفحه 2 به نتایج اول گوگل می آید….

این مطلب را از دست ندهید!

خرید ورودی گوگل

خرید ورودی گوگل

در بحث آموزش سئو موضوعاتی حاشیه ای وجود دارد که شایدد در خصوص آن ها زیاد صحبت نمی شود و زمانی که اسمشان به گوش آدم می خورد، تصور می کنیم با استفاده از آن معجزه ای در سایت و سئو ما رخ خواهد داد.

اما بهتر است زمانی که طرف حساب ما یکی از موفق ترین و پیچیده ترین برند های دنیا یعنی گوگل است، باید کمی عمیق تر بررسی را انجام دهیم.

اجازه بدهید یک مقدار به عقب تر بروم:

خرید بازدید از سایت های افزایش رنک الکسا

پس از اینکه داستان سئو به این مقدار از اهمیت رسید، یک شغل جدید به وجود آمد و نام آن شغل بالا بردن رنک الکسا و بازدید سایت بود!

طرز کار به چه شکل بود؟

سایت هایی به وجود آمدند که عده ای را به عنوان تبلیغ کننده و عده ای دیگر را به عنوان کسب درآمد دریافت می کردند.

فرد تبلیغ کننده آدرس سایت خود را در پنل  خود وارد می کرد و هزینه آن را پرداخت می نمود…

افرادی هم که برای کسب در آمد در سایت عضو شده بودند، به عنوان بازدید کننده، به سایت مربوطه می رفتند و مثلا 1 دقیقه هم داخل آن می ماندند.

این کار باعث می شد سایت بازدید کنندگان زیادی را دریافت کند و از آنجایی که رتبه الکسا بیشتر بر حسب بازدید سایت به آن داده می شد، افزایش می یافت.

عده ای هم که به اشتباه فکر می کردند رنک الکسا در سئو موثر است، این کار را انجام می دادند و از آن لذت می بردند!

ورودی گوگل چه بود؟

اما ورودی گوگل پلنی بود که بعد از مورد قبلی رو نمایی شد.

این پلن به این شکل کار می کرد که از شما ( که مثلا تبلیغ گذارنده هستید ) آدرس سایت + کلمه کلیدی سایت را می گرفت و علاوه بر این میتوانستید تعیین کنید که هر کاربر دقیقا چند ثانیه داخل سایت شما بماند.

خب میدانیم که یکی از پارامتر های بسیار مهم سئو، زمان ماندگاری کاربر داخل سایت است و به همین دلیل این موضوع هم برای تبلیغ گذارندگان تعبیه شد.

این مقاله برای بی اعتبار کردن این نوع تبلیغات نیست بلکه نگاهی درست به آن استفاده صحیح از آن را بازگو می کند.

ورودی گوگل به این دلیل به وجود آمد که شما بتوانید با کلمه کلیدی مربوط به شغل خود، بیشتر دیده شوید و خب کلیک بیشتر بر روی سایت شما در میان رقبا، باعث افزایش نرخ ctr سایت می شود.

هوش مصنوعی گوگل این برداشت را می کرد که خب این عنوان جذاب است که میان مثلا 10 نتیجه اول، افراد زیادی بر روی آن کلیک می کنند.

و خب به مرور زمان رتبه سایت را بر روی آن کلمه کلیدی افزایش میداد.

فکر می کنم الان کامل در جریان قضیه قرار گرفتید و زمان آن رسیده که صحبت های جالبی در خصوص آن داشته باشیم!

چطور با خرید ورودی گوگل آبروی سایت خود را ببریم!؟

خب این کار بسیار ساده است.

شما یک سایت طراحی کرده اید، خیلی از زمان طراحی آن نمی گذرد، تولید محتوا به شکل حرفه ای یا حداقل استاندارد در آن انجام نشده است، بک لینک های خوبی هم دریافت نکرده اید ( خب طبیعی است تازه سایت را طراحی کرده اید ) و رتبه آن در کلمه کلیدی مربوط به شغلتان صفحه 3 تا 10 گوگل است ( دیگر راجب رتبه های 10 به بالا صجبت نمی کنیم )

حالا زمان آن است که با خرید ورودی گوگل بر روی کلمه کلیدی که صفحه 3 به بالای گوگل است، براحتی آبروی سایت خود را ببرید!

مورد جریمه های گوگل قرار بگیرید و با خوشحالی آن رتبه ای که داشتید هم از دست بدهید..

چرا!؟

نرخ ورودی های هر رتبه بطور میانگین مشخص است.

ببینید این خیلی ساده است، آماری گرفته شده که نرخ وردی های هر رتبه، نسبت به میزان جستجوی آن مشخص می شود.

حدود 36 درصد از ورودی های هر کلمه متعلق به رتبه اول گوگل است.

تقریبا بیش از 60 درصد تمام جستجو ها در 3 لینک اول جذب می شوند و بدلیل اینکه جستجو های موبایلی بسیار افزایش یافته، اصلا لینک های پایین تر از 5 دیده نمی شوند!

حالا چطور ممکن است که از یک بازه زمانی به بعد مثلا روزانه 200 نفر به جستجو کنندگان آن کلمه اضافه شود و همه آن ها به صفحه 5 گوگل بیایند و وارد سایت شما شوند! یک زمان مشخص هم بمانند و سایت را ترک کنند!

در حالی که در حالت عادی هیچ سایتی در صفحه 5، از گوگل ورودی دریافت نمی کند!

ببینید کلا گوگل متنفر از این نوع اتفاقات فیک و ربات گونه است.

تمام تلاش برنامه نویسان و تحلیل گران موتور جستجوی گوگل هم بر این است که بتوانند نتایج ارگانیک کاربر پسند را رتبه خوب بدهند.

از طرفی هم برای اینکه همه سایت به سمت تولید محتوا و فعالیت های اصولی سئو بروند، جرایمی برای سایت هایی که میخواهند او را دور بزنند در نظر می گیرد.

از ورودی گوگل میتوان استفاده های خوبی هم داشت.

آیا این امکان وجود ندارد که گوگل تصور کند ایت اتفاق بدلیل تبلیغات و برند سازی افتاده است؟

یک برند محبوب به سرعت در اینترنت هم محبوب می شود و خود گوگل برای شناسایی برند های محبوب الگوریتم ها قوانینی را مشخص کرده است که خود رتبه برند های محبوب را افزایش دهد.

از طرفی هم زمانی که یک برند محبوب باشد، اسم آن به تنهایی بخشی از جستجو های گوگل خواهد بود.

اسم آن + کلمه کلیدی سایت بخشی از جستجو های گوگل خواهد بود.

تازه شما اگر نگاهی به سایت های موفق بیاندازید، حتی آن هایی که از نظر برند سازی هم وقی هستند، تفکرات جدی برای سئو و بهینه سازی سایت دارند که نمونه آن سایت دیجیکالا است و در مورد هر محصول انقدر تولید محتوای کامل و دقیقی دارد که بتواند هم کاربران را راضی کند و هم به چشم گوگل بیاید.

حالا این سایت چقدر برند سازی و تبلیغات کرده است که خودش صفحه 5 گوگل است و این تعداد کاربر هم از یک بازه زمانی خاص شروع به وارد شدن به آن می کنند!؟

سایت های معتبر رتبه های اول را می گیرند!

همانطوری که در نیای واقعی، سود بالا برای افراد و شرکت های معتبر است، در اینترنت هم این موضوع صدق می کند و همواره گوگل سیاست کاری خود را بر این موضوع طرح ریزی می کند که افراد معتبر بیشتر دیده شوند.

چطور یک سایت معتبر می شود؟

با دریافت بک لینک های خوب از سایت خوب، با تولید محتوا های جذاب و کاربر محور، با مطرح شدن اسم برند آن در فضای اینترنت، با منتشر شدن صفحات آن در شبکه های اجتماعی و …

بله این موضوعات زمان می خواهد و معمولا افراد معتبر هم در یم بازار کسانی هستند که یا قدمت زیادی دارند یا خیلی تلاش کرده اند که به این اعتبار دست پیدا کرده اند.

حالا موضوع اینجاست که یک سایت با خرید ورودی گوگل قصد دارد در یک مدت زمان کم جای یکی از این منابع معتبر در ایترنت را بگیرد و اگر این اتفاق بیوفتد، به شدت به ضرر گوگل خواهد بود!

سایت هایی که هنوز از نظر قدرت و محتوا به جایگاه خوبی نرسیده اند، رتبه های اول گوگل را می گیرند و سایت های قدیمی و کاربر محور به نتایج گوگل می روند.

کم کم کاربران گوگل را ترک می کنند و این شرکت هم باید خود به عنوان بزرگ ترین ورشکسته قرن به دنیا معرفی کند.

چطور ورودی گوگل بخریم که برای ما مفید باشد؟

خرید ورودی گوگل ارزشمند

خرید ورودی گوگل ارزشمند

بله همانطور که در چند بخش از مقاله به آن اشاره کردم، ورودی گوگل هم یکی دیگر از اقدامات بسیاری است که برای سئو سایت انجام می شود و میتواند باعث بروز اتفاقات خوب در آن شود.

حالا زمان آن رسیده که نگاهی مثبت به این کار داشته باشیم و ببینیم چطور می توانیم بهترین بهره برداری را از خرود ورودی گوگل داشته باشیم؟

وقتی به رتبه های 5 تا 2 گوگل رسیدید ورودی گوگل بخرید

این مورد هم کمی ریسک دارد اما ریسک آن بسیار کمتر از مورد قبلی است. زمانی که با فعالیت های درست و استاندارد توانستید به صفحه اول  گوگل برسید، زمان آن رسیده که با استفاده از خرید ورودی گوگل، چند پله آخر نردبان را هم بالا بروید و در مرحله اول به 3 رتبه اول و در مرحله دوم به رتبه اول گوگل برسید.

سایتی که رتبه 5 گوگل باشد، امکان این وجود دارد که با داشتن عنوانی جذاب، کاربران را به خود جلب کند و بازدید خود را بالا ببرد.

هوش مصنوعی گوگل این اتفاق را جذابیت یک سایت برآورد می کند و رتبه آن را افزایش می دهد. البته به چند شرط:

 • تعداد آن خیلی غیر منطقی نباشد.
 • ورودی ها با زمان ماندگاری بالا خریداری شوند.
 • تا مدت زمانی که سایت به جایگاه های بالا نرسیده آن را متوقف نکنید.
 • همزمان با خرید ورودی گوگل فعالیت های مربوط به محتوا و لینک سازی هم بطور مستمر انجام شود.

با اسم برند خود یا اسم برند + کلمه کلیدی ورودی بخرید

همانطور که پیشتر گفتم، داشتن ورودی با اسم برند، یکی از اتفاقاتی است که منجر می شود گوگل برند شما را معتبر شناسایی کند.

از طرفی اگر هم با اسم برند + کلمه کلیدی ورودی خوبی بدست آورید، کم کم با کلمه کلیدی به تنهایی هم رشد خواهید یافت.

این کار از این جهت منطقی تر است که با اسم برند یا اسم برند + کلمه کلیدی شما حتما لینک اول گوگل هستید و ممکن است در اینحا داستان تبلیغات و غیره برای گوگل به وجود بیاید.

اما حتما آن را ادامه دهید… این کار را نکنید اما اگر دست به انجام آن زدید، آن را آنقدر اداممه دهید که سایت خود بدون این ورودی فیک به بازدید خوبی برسد.

اگر صفحه 2 یا لینک های آخر صفحه اول هستید خیلی کم بخرید

اگر رتبه ای بین 8 تا 15 گوگل دارید، باید میزان این ورودی خیلی کمتر از حالت اول باشد تا نگاه دور زدن در آن به وجود نیاید.

ممکن است بگویید خب این کار که تاثیری که ندارد اصلا چرا برای آن هزینه کنیم!؟

بله تاثیر آن کمتر می شود ولی چاره ای نیست. این روش هم میتواند در بلند مدت برای شما مفید و موثر واقع شود.

از آنجایی هم که هزینه آن بسیار پایین می آید، امکان این موضوع وجود دارد که تا براحتی تا چند ماه اقدام به خرید آن کنید.

با انجام هم زمان فعالیت های دیگر بر روی سایتتان، قدم به قدم به رتبه های بالا تر دست پیدا خواهید کرد و بازدید ارگانیگ سایتتان بالا خواهد رفت.

توجه!

به عنوان نکته آخر این موضوع را همیشه یادتان باشد که گوگل سعی می کند این نوع اتفاقات را در یک بازه زمانی نسبتا بلند مدت بسندجد؛ که آیا این اتفاق مستمر خواهد افتاد یا روند آن قطع خواهد شد! با این روش فعالیت های فیک را شناسایی می کند.

 

9 پاسخ
 1. محسن خاشعی
  محسن خاشعی گفته:

  بسیار بسیار عالی این نشون میده از همه ترفند ها میشه استفاده کرد و فقط نوع استفاده است که تعیین کننده می باشد 👌

  پاسخ
 2. Iman
  Iman گفته:

  من که کلا با این نوع روش ها مخالف هستم بخصوص بازدید های فیکی که برای بالا بردن رنک الکسا فروخته میشه و برای شغل سئو هم جسارت محسوب میشه

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری گفته:

   بله دقیقا این جسارتی که فرمودید رو بنده هم باهاش برخورد داشتم اما جدا از بحث سلیقه کاری باید اطلاعات لازم در خصوص این روش ها هم کسب شود.

   پاسخ
 3. رصا
  رصا گفته:

  سلام من صفحه اول لینک پنج بودم و ادرسمم بدون حرف اضافه و معتبرترین ادرس اون سرچ اومدم روزی ۳۰۰ تا ۴۰۰ ورودی گوگل گرفتم اول اومدم دوتا پله بالا بعد سه چهارروز بشدت افت کردم دو سه چهار صفحه افت کردم

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری گفته:

   بله این موضوع رو ما هم توی یکی از پروژه ها برخورد داشتیم برای همین باید خیلی موضوعات در حین استفاده از ورودی گوگل در نظر گرفته بشه و قبل از اون هم سایت شرایط خاصی برای پزیرفتن اون تعداد بازدید کننده بصورت یکباره داشته باشه.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.