چرا موتورهای جستجو نمیتوانند بدون خدمات سئو سایت را تشخیص دهند؟

چرا موتورهای جستجو نمیتوانند بدون خدمات سئو سایت را تشخیص دهند؟

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند تا بتوانند هوشمند تر عمل کنند. موتورهای اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به ارمغان بیاورند تا آن ها به نتایج بهتری برسند. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان سایت شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی پنهان و یا دفن کند، و بازدید آن را به شدت کاهش دهد.

علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو همچنین، SEO به ارتقاء رتبه بندی سایت کمک می کند تا محتوا در جای مناسبی قرار بگیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. اینترنت به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به شکل رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که انجام سئو را در نظر می گیرند، در کسب بازدید کنندگان و مشتریان مورد نظر موفق تر هستند.

لینک ها به موتور های جستجو(crawlers or spiders ) این اجازه را می دهند  که به فایل های وب دسترسی پیدا کنند. امکانات غول پیکر حافظه می تواند اطلاعات زیادی را نگهداری کند

بنابراین وقتی یک کاربر سایتی را search می کند در آرشیو قرار می گیرد و در کوتاه ترین مدت و با تلاش زیاد موتور های جستجو به کاربر جواب می دهند.


وقتی شخصی سایتی را search می کند.موتور های جستجو ۲ کار را انجا م می دهند:


۱-    چیزی که مربوط به درخواست جستجوگر می باشد


۲-    سایت هایی که بازدید زیاد و ترافیک زیادی دارند


که هرردو عملیا ت ترافیک زیاد و ارتباط در حیته ی کاری seo  می باشد


موتور های جستجو چطور ترافیک و ارتباطات را تعیین می کنند؟


در اوایل موتور های جستجو راهنمای زیادی نداشتند و سایت های زیادی را نشان نمی دادند و  محدود بودند اما امروزه با پیشرفت هزاران سایت مربوط به آن موضوع را در اختیار کاربر قرار می دهند و کار کاربر را

برای انتخاب آسان تر می کنند.

یکی از عواملی که باعث ترافیک و بازدید زیاد سایت ها می شود مطالب موجود در آن است و همچنین استاندارد بودن سایت از نظر قوانین سئو سایت   و در ranking factor  قرار می گیرند.

 

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.