khadamat seo

اهمیت محتوا سازی در خدمات سئو

اهمیت محتوا سازی در خدمات سئو

شاید اصطلاح محتوا پادشاه است به گوشتان خورده باشد

یک محتوای خوب فاکتوری مهم برای سئو است.

گوگل اعلام کرده است که “محتوا” یکی از سه عامل رتبه بندی برتر برای سئو از نظر وی می باشد ، اما چه چیزی باعث می شود که محتوا برای SEO خوب باشد؟

موتورهای جستجو برای سنجیدن کیفیت محتوای بالا از چک لیستی استفاده می کنند که هرگز کسی نمی داند در آن چک لیست چه آیتم هایی وجود دارد.

محتوای خوبی محتوایی است که به زبان خواننده نوشته شده است و درک آن برای مخاطب راحت باشد و می تواند به راحتی موضوع را درک کند و اطلاعاتی که میخواهد را به دست بیاورد.

نگارش و تولید محتوای با کیفیتی باید بخشی کلیدی از هر قسمت خدمات سئو باشد. البته تولید محتوای با کیفیت نیازمند آشنایی با ادبیات و مهارت نویسندگی است.

زمانی که مطالب موجود در سایت به خوبی نوشته شوند، مخاطبان آسان تر از گذشته به شما اعتماد می کنند.

اگر محتوای شما به خوبی قابل خواندن و عاری از خطاهای تایپی باشد، مطمئناً حرفه ای و معتبر به نظر خواهد رسید.

همین موضوع باعث می شود مخاطبان به سایت یا وبلاگ شما اعتماد کنند و ارتباط خوبی با آن داشته باشند. اگر مخاطبان به سایت شما اعتماد کنند، دوباره به سایتتان باز می گردند تا پست بعدی شما را

بخوانند یا محصولی از شما خریداری کنند.

اگرچه تولید محتوای با کیفیت به صورت آنی رتبه سایت شما را ارتقا نمی دهد، اما مطمئن باشید در طولانی مدت، وضعیت سئو سایت تان را بهبود می بخشد و رتبه سایت تان را در نتایج جستجو بالا می برد.

مقالات جذاب میزان ترافیک بیشتر، بانس ریت کم تر و در نهایت میزان اشتراک گذاری بالاتری در شبکه های اجتماعی خواهند شد.

همچنین، مقالات جذاب نرخ تبدیل وب سایت شما را بالاتر خواهند برد. اگر شما بتوانید به شکلی تولید محتوا کنید که همۀ افراد به راحتی بتوانند مطالب تان را بخوانند و پیام مطالب تان را به راحتی بیاموزند،

مطمئن باشید که باز هم به وب سایت شما مراجعه خواهند کرد.

 

 

 

khadamat seo

چرا موتورهای جستجو نمیتوانند بدون خدمات سئو سایت را تشخیص دهند؟

چرا موتورهای جستجو نمیتوانند بدون خدمات سئو سایت را تشخیص دهند؟

موتورهای جستجو هوشمند هستند، اما هنوز هم نیاز به کمک دارند تا بتوانند هوشمند تر عمل کنند. موتورهای اصلی همواره تلاش می کنند تا تکنولوژی خود را برای ردیابی وب عمیق تر و نتایج بهتر را برای کاربران به ارمغان بیاورند تا آن ها به نتایج بهتری برسند. در حالی که SEO مناسب می تواند هزاران نفر از بازدید کنندگان سایت شما را افزایش دهد و توجه بیشتری را به خود جلب کند، حرکت اشتباه می تواند سایت شما را در نتایج جستجوی پنهان و یا دفن کند، و بازدید آن را به شدت کاهش دهد.

علاوه بر ایجاد محتوای در دسترس برای موتورهای جستجو همچنین، SEO به ارتقاء رتبه بندی سایت کمک می کند تا محتوا در جای مناسبی قرار بگیرد که جستجوگران آن را راحت تر پیدا کنند. اینترنت به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به شکل رقابتی است، و آن دسته از شرکت هایی که انجام سئو را در نظر می گیرند، در کسب بازدید کنندگان و مشتریان مورد نظر موفق تر هستند.

لینک ها به موتور های جستجو(crawlers or spiders ) این اجازه را می دهند  که به فایل های وب دسترسی پیدا کنند. امکانات غول پیکر حافظه می تواند اطلاعات زیادی را نگهداری کند

بنابراین وقتی یک کاربر سایتی را search می کند در آرشیو قرار می گیرد و در کوتاه ترین مدت و با تلاش زیاد موتور های جستجو به کاربر جواب می دهند.


وقتی شخصی سایتی را search می کند.موتور های جستجو ۲ کار را انجا م می دهند:


۱-    چیزی که مربوط به درخواست جستجوگر می باشد


۲-    سایت هایی که بازدید زیاد و ترافیک زیادی دارند


که هرردو عملیا ت ترافیک زیاد و ارتباط در حیته ی کاری seo  می باشد


موتور های جستجو چطور ترافیک و ارتباطات را تعیین می کنند؟


در اوایل موتور های جستجو راهنمای زیادی نداشتند و سایت های زیادی را نشان نمی دادند و  محدود بودند اما امروزه با پیشرفت هزاران سایت مربوط به آن موضوع را در اختیار کاربر قرار می دهند و کار کاربر را

برای انتخاب آسان تر می کنند.

یکی از عواملی که باعث ترافیک و بازدید زیاد سایت ها می شود مطالب موجود در آن است و همچنین استاندارد بودن سایت از نظر قوانین سئو سایت   و در ranking factor  قرار می گیرند.

 

 

مزایای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

مزایای خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

بهینه سازی وب سایت شامل عملیات هایی است که باعث بالا بردن رتبه سایت و شناسایی سایت از نظر گوگل میباشد.

قبل از هر چیز باید بدانیم که فرآیند طراحی سایت زمانی موفق است که برای بیننده جذاب بوده و اثر گذار باشد و کاربر را درون سایت خسته و سردرگم نکند

جدای از کیفیت طراحی سایت و همچنین فناوری های مورد استفاده در آن، بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است.

لزوماً یک سایت زیبا و پر محتوا تضمینی برای بازدید آن توسط مشتریان شما نمی باشد،

در واقع امروزه بهینه سازی وب سایت (سئو)، هدفمند ترین و بهترین راه برای تبلیغات است زیرا امروزه بیشتر افراد نیاز های خود را از طریق موتور های جستجو مطالبه و جستجو می کنند.

پارمین وب از طریق پیاده سازی الگوریتم های به روز بهینه سازی وب د رگوگل و همچنین طی مدتها تجربه عملی و تحقیقاتی، شما را طی مدتی به مراتب کوتاه تر از سایر رغبا، به یکی از اولین گزینه های موتور

های جستجو بدل خواهد کرد که بازدهی این موضوع برای کسب و کار و فعالیت شما طی مدت کوتاهی کاملا قابل مشاهده است.

از آنجایی که پروسه بهینه سازی سایت و کسب رتبه بهتر در موتورهای جستجو زمان بر است، بسیاری ترجیح می دهند با تبلیغات در صدر این رقابت بزرگ قرار بگیرند.

در تبلیغات گوگل نتیجه سریع تری حاصل می شود ولی هزینه هایی را هم به دنبال دارد، در صورتی که با بهینه سازی سایت می توان با هزینه اندک سایت را به فروش و کسب نتیجه بهتر رساند.

پیشنهاد خدمات سئو، فعالیت به صورت همزمان در بهینه سازی سایت و تبلیغات در گوگل می باشد.