پکیج آموزش لینک سازی داخلی 2019

آموزش لینک سازی داخلی 2019 بسته آموزشی ارتباط سازی حرفه ای و موثر بین صفحات و ایجاد لینک های معجزه آسا در بین محتوا های داخل وب سایت از تکنیک های مهم سئو پر رقابت

آموزش لینک سازی داخلی

سرفصل های پکیج:

  • لینک سازی مقدماتی
  • لینک سازی پیشرفته
  • تکنیک های حرفه ای

مدت زمان آموزش:  150 دقیقه

فضای آموزش:  ویدیویی

قیمت: 210,000 تومان 149,000 تومان

نحوه سفارش پکیج

جهت سفارش پکیج آموزش لینک سازی داخلی و همچنین مطرح کردن سوالات خود، با شماره تلفن 09128692797 تماس بگیرید.

پشتیبانی رایگان | ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم یادگیری یا ناکارمدی پکیج

درباره پکیج آموزش لینک سازی داخلی

پس از بررسی های فراوان و جمع آوری تمامی تکنیک های مورد استفاده در زمینه لینک سازی داخلی ( با توجه به استراتژی موفق ترین وب سایت های دنیا سئو ) بسته ای آماده کردیم که تحت عنوان پکیج آموزش لینک سازی داخلی ، در مجموعه های آموزش سئو خدمت شما همراهان محترم وب سایت خدمات سئو دات کام ارائه کنیم.

این پکیج شامل تمامی اصول و فنونی است که در زمینه لینک سازی داخلی، میتواند قدرت صفحات شما را دگرگون کند و با استفاده از ارتباط سازی داخلی و خارجی طبق استاندارد های گوگل، بیشترین بازدهی از پتانسیل محتوا های تولیدی را به ارمغان می آورد.

سر فصل ها

این پکیج آموزشی در 3 فصل مقدماتی، پیشرفته و حرفه ای ارائه شده است که هدف این فصل بندی، کاربردی بودن برای تمام سئو کار ها با هر میزان دانش است.

فصل اول

با لینک سازی داخلی، ساختار لینک، فواید لینک سازی داخلی، تاثیر آن در رقابت های سنگین سئو و … آشنا می شوید و در انتهای فصل اول آموزش هم پایه های اصلی لینک سازی داخلی را خدمتتان معرفی خواهیم کرد. پایه هایی که از مشاهده و مطالعه مطالب آموزشی وب سایت های معتبر دنیا و همچنین آزمون خطا های فراوان بدست آمده است.

فصل دوم

مطالبی است که بطور کامل و ریزبینانه به پایه های معرفی شده در فصل اول اشاره می کند و نحوه به وجود آوردن آن ها و همچنین اجرای آن در وب سایت را به شما شرح می دهد.

در این فصل که به عنوان لینک سازی پیشرفته مطرح می شود، تمامی قواعد اصلی با ریزه کاری ها و اجرای آن، همچنین نمایش نحوه استفاده آن در وب سایت ها و نتایج موفق گوگل ارائه می شود.

فصل سوم

و اما فصل سوم آموزش که به عنوان لینک سازی داخلی حرفه ای مطرح می شود، به مفاهیمی می پردازد که در فضای اینترنت و وب سایت ها، خیلی به آن پرداخته نشده و در واقع برگ برنده وب سایت هایی است که از آن مطلع بوده و بهره مند شوند.

در فصل سوم به بررسی استراتژی های لینک سازی داخلی و رویکرد استفاده از این تکنیک بطور کلی خواهیم پرداخت و با گذراندن این فصل شما همه آن چیزی که لازم است در خصوص لینک سازی داخلی بدانید، در اختیار خواهید داشت.لینک سازی داخلی چیست؟

لینک سازی داخلی

لینک سازی داخلیلینک سازی داخلی فرایندی است که طی آن محتوا های تولید شده و صفحات وب سایت با استفاده از لینک هایی مطابق با اصول و استاندارد های جهانی به هم متصل می شود و ایجاد ساختاری عنکبوتی در نقشه سایت، هدف آن است.

اصول و قواعد بسیار زیادی در خصوص نحوه پیاده سازی آن وجود دارد که اگر طبق آن ها انجام شود بیشترین بازدهی از محتوا های تولید شده وب سایت، بدست خواهد آمد و اگر این کار بدون این اصول انجام گیرد، هیچ نتیجه مثبتی به دنبال نداشته و گاها میتواند موجب اتفاقات منفی هم داخل وب سایت بشود!!

لینک سازی داخلی چه فایده ای برای وب سایت ما دارد؟

اما لینک سازی داخلی بطور کلی برای وب سایت ما چه مزایا و فوایدی را به دنبال خواهد داشت!؟ 3 فایده اصلی لینک سازی داخلی را در این بخش خدمت شما عزیزان مطرح می کنیم:

  1. با لینک سازی داخلی بصورت حرفه ای شما قادر خواهید بود بیشترین بهره وری از پتانسیل موجود در سایت را بدست آورید؛ این مهم بدین شکل برای شما فراهم می شود که لینک سازی داخلی با ایجاد ساختاری به هم پیوسته در وب سایت و اصولی که مشخص می کند از کجا به کجا باید لینک شود، قدرت صفحات سایت را به هم انتقال داده و باعث رشد پیدا کردن کل صفحات سایت با هم خواهد شد.
  2. لینک سازی داخلی کمک بسیار زیادی به ایندکس وب سایت شما خواهد کرد و طبق آن وب سایت شما قادر خواهد بود بهترین مسیر را به ربات ها و خزنده های گوگل، جهت واکشی مطالب سایت نشان دهد.
  3. یکی از مهم ترین فاکتور های سئو در لیست رقابت گوگل ( رقابتی که بین 10 رتبه اول در هر کلمه کلیدی وجود دارد )، میزان ماندگاری کاربر داخل سایت و در واقع میزان جلب توجه کاربر به سایت شماست. با دانستن تکنیک های حرفه ای لینک سازی داخلی، شما قادر خواهید بود کاربر را گرفتار محتوای وب سایتتان کنید و دقیقه ها مانگاری آن در سایت را شاهد باشید. که این مزیت به عنوان مهم ترین فایده لینک سازی داخلی مطرح می شود.

توضیحات تکمیلی

لینک سازی داخلی در واقع ایجاد بک لینک برای صفحاتتان است؛ البته بک لینکی که از صفحه دیگری در داخل سایتتان بدست آمده!

با دانستن تکنیک های لینک سازی داخلی و همچنین پیشنیاز آن یعنی تولید محتوا حرفه ای شما برای خیلی از پروژه های سئو خود، دیگر نیازی به لینک سازی خارجی و در واقع روش های پر ریسک آن نخواهید داشت.

نمیتوانیم ارزشمندی و اهمیت لینک سازی خارجی را هم زیر سوال ببریم ولی برای افرادی که میخواهند با ریسک کمتر و بشکل اصولی تر به سئو وب سایت خود بپردازند، نیاز به 2 پایه اصلی دارند:

  1. تولید محتوا
  2. لینک سازی داخلی

که این دو پایه با یک دیگر سئو داخلی را تشکیل می دهند.

سئو داخلی گرچه کند تر از سئو خارجی است ولی پس از به ثمر نشستن، جا به جایی آن توسط رقبا بسیار دشوار بوده و در حین انجام فعالیت های سئو هم امکان جریمه شدن از سوی گوگل بسیار پایین تر است. دلیل محبوبیت این سبک از سئو و به وجود آمودن نیاز در خصوص آموزش های حرفه ای onpage، این موارد است.