آموزش سئو داخلی onpage seo

آموزش سئو داخلی onpage seo، بمب محتوا و لینکسازی داخلی خود را کار بگذارید. پکیج آموزشی onpage همه آن چیزی که راجب سئو داخلی به آن نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می دهد.

آموزش سئو داخلی onpage seo

سرفصل های پکیج:

این پکیج ترکیب دو آموزش تولید محتوا و لینک سازی داخلی است که سرفصل های  هرکدام را میتوانید در صفحه مربود به هر محصول بیابید.

مدت زمان آموزش:  500 دقیقه

فضای آموزش:  ویدیویی

قیمت: 240,000 تومان  192,000 تومان

نحوه سفارش پکیج

جهت سفارش پکیج سئو داخلی و همچنین مطرح کردن سوالات خود، با شماره تلفن 09128692797 تماس بگیرید.

پشتیبانی رایگان | ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم یادگیری یا ناکارمدی پکیج

پکیج سئو onpage

سئو onpage یا همان سئو داخلی موضوعی است در این پکیج بطور کامل مورد بحث ماست و سعی بر این داریم تا با ارائه آموزش های حرفه ای تولید محتوا در پکیج مربوط به آن و آموزش های لینک سازی داخلی که بهترین مکمل برای تولید محتواست، فضای onpage seo را بطور کامل در اختیار شما شما قرار دهیم و همچنین با در نظر گرفتن تخفیفی 20 درصدی، شرایط تهیه دو پکیج را بطور همزمان برای شما تسهیل ببخشیم.

what is onpage seo

what is onpage seo

در هر کدام از پکیج های تولید محتوا و یا لینک سازی داخلی، این موضوع را مطرح کرده ایم که برای بهره وری درست و حسابی و کامل از مفاهیم این پکیج، بهتر است پکیج بعدی را هم تهیه کنید که با توجه به محتوای ارائه شده داخل آن، قیمت در نظر گرفته شده برای آن بسیار ناچیز است.

حال برای اینکه در مورد سرفصل های پکیج آموزش سئو داخلی اطلاعات کامل کسب کنید، پیشنهاد می کنیم به دو صفحه زیر سر بزنید:

پکیج آموزش سئو داخلی به چه درد ما میخورد!؟

سئو داخلی چیست؟ سئو داخلی شامل چه فعالیت هایی است؟ انجام دادن این فعالیت ها به چه درد ما میخورد؟ 

فکر میکنم لازم باشد به این سوالات مهم درخصوص آموزش سئو داخلی پاسخی مفصل بدهیم تا بازدید کنندگان محترم با دید درست و خیال راحت اقدام به خرید این بسته آموزشی نمایند.

سئو داخلی چیست؟

یه مجموعه فعالیت هایی که داخل وب سایت با هدف بهینه سازی و سئو انجام می شود، سئو داخلی می گویند.

بطور کلی برای سئو کردن سایت ما در دو دنیای مختلف فعالیت های بهینه سازی و اعتبار سازی برای سایت خود را انجام می دهیم.

  1. دنیای داخل وب سایت: که شامل تمام فعالیت هایی است که با داشتن یوزر نیم و پسورد پنل اندمین و هاست میتوان آن ها را اجرا کرد.
  2. دنیای خارج وب سایت: مجموعه فعالیت هایی است که در خارج از وب سایت خودمان انجام می شود و هدف آن مطرح کردن نام برند و لینک سایت در فضای اینترنت می باشد؛ که به دنبال آن اعتبار و محبوبیت سایت به گوگل فهمانده می شود.

موضوعی که در این آموزش به آن پرداخته شده است، بخش اول فعالیت های بهینه سازی سایت می باشد.

onpage seo سئو داخلی

onpage seo سئو داخلی

سئو داخلی شامل چه فعالیت هایی است؟

بطور کلی سئو داخلی شامل 3 بخش فعالیت جدی است که روی سایت اعمال می شود تا وب سایت از دید گوگل استاندارد و قابل قبول باشد. حال این کیفیت اجرای 3 بخش است که تعیین کننده رتبه شما در نتایج گوگل می باشد.

  1. بهینه سازی کد های داخل سایت: بخش اول سئو داشتن وبسایتی استاندارد و صحیح از نظر کد نویسی و طراحی است. چرا که ربات ها و خزنده های گوگل برای دسترسی به محتوای یک وبسایت، نیاز به ساختاری قابل خزش و مرتب دارند تا با کیفیت ترین ایندکس را تقدیم شما کنند. علاوه بر این، مواردی همچون افزایش سرعت سایت هم فاکتور هایی است گوگل اهمیت ویژه ای برای آن قائل است و بخش زیادی از کار ها که باعث می شود این فاکتور تیک بخورد، بهینه سازی کد های سایت است.
  2. تولید محتوای حرفه ای: پایه اصلی سئو محتواست. بدون هیچ بحثی محتوا پیشنیاز سئو کردن هر وب سایتی است. مگر سایت هایی که با پشتوانه دولتی و سیاسی میتوانند اعتبار بسیار قابل توجهی از این منابع معتبر بگیرند و خود را بالا بکشند. اما صحبت ما در خصوص سایت های معمول است که چه بصورت استارتاپی، چه بصورت شرکتی، خبری، فروشگاهی و … راه اندازی می شوند. تولید محتوا مهم ترین و اصلی ترین شاخص سئو داخلی و بطور کلی سئوست؛ که صحبت های اصلی ما در خصوص این بحث را در صفحه موبوطه به این محصول قرار گرفته است.
  3. ارتباط سازی موثر و حرفه ای میان محتوا های وب سایت: صفحات و محتوا هایی که ایجاد شده اند، اگر با یک استاندارد و ساختار درست به هم وصل شوند نتایج بسیار شگفت آوری را به دنبال خواهند داشت. موضوع ما سئو داخلی است و نمیخواهیم وارد بحث های پر صحبت دیگر شویم وگرنه در مورد مزایای این بخش صحبت های زیادی وجود دارد که اگر قصد خرید پکیج داشته باشید حتما خودتان مطالعه می کنید.

بطور کلی فعالیت هایی که در سئو داخلی به آن پرداخته می شود، این 3 بخش است. اما سیستم های وردپرس که امروز درصد بسیار زیادی از وب سایت های دنیای اینترنت را به خود اختصاص داده اند، میتوان گفت تقریبا چالش اول را حل کرده اند و با ارائه یک ساختار استاندارد، به همراه افزونه هایی که شرایط بهینه سازی سرعت را به آسانی فراهم می کنند، یک قدم مدیران سایت های وردپرسی را در زمینه آموزش سئو داخلی جلوتر برده اند.

دلیل اینکه ما هم در پکیج آموزش onpage دو بحث اصلی خودمان را تولید محتوا و لینک سازی داخلی در نظر گرفتیم، همین موضوع است که اکثر علاقه مندان دارای وب سایت هایی با سیستم وردپرس هستند و دیگر افراد هم که سایت هایی اختصاصی دارند، یا خودشان یا طراحشان میتواند براحتی مورد اول برای آن ها تامین کند و چیزی نیست که برای افراد غیر برنامه نویس، آموزش آن منطقی باشد!

اما تولید محتوا و لینک سازی داخلی دو بخشی هستند که 80 درصد سایت های معتبر و موفق دنیا، اساس کار خود را بر این دو موضوع گذاشته اند و حتی بدون داشتن اطلاعات برنامه نویسی، اجرای آن توسط هرکسی قابل انجام است.

انجام دادن فعالیت های سئو داخلی به چه درد ما میخورد!؟

خب البته تا اینجا مقداری از پاسخ این سوال در خلال صحبت داده شده است اما میخواهیم باز هم موضوع را مو شکافانه تر بررسی کنیم.

میخواهم بطور کلی موضوع صحبت را به دو بخش تقسیم کنم و از دو دیدگاه مجزا به این موضوع سئو داخلی و سوال مطرح شده بپردازیم:

1- الزام در اجرای فعالیت هایی مثل تولید محتوا

طبق گفته معتبر ترین وب سایت های خارجی در زمینه آموزش سئو، اگر تولید محتوای درست و به درد بخور نداشته باشیم، هر چقدر لینک سازی خارجی و اعتبار سازی برای برندمان انجام دهیم، به آن نتیجه ای که میخواهیم نمیرسیم!

برای اینکه گوگل یک بک لینک را صحیح و تاثیرگذار اعمال کند، به سراغ مقصد لینک میرود و اگر در مقصد با صفحه ای مواجعه شود که محتوای کپی و یا کم ارزش داخل آن وجود دارد، وجود این بک لینک را نمیتواند ارگانیک و طبیعی در نظر بگیرد و پیشنیاز دریافت بک لینک را سئو داخلی مطلوب میداند. ( بخصوص داشتن محتوای قابل قبول )

از طرفی وقتی ببیند مقصد لینک، خود در صفحه اول گوگل یا نتایج ابتدایی آن نیست، باز هم موجب شک برانگیز بودن بک لینک است! با توجه به این موارد اول میبایست محتوا درست و صحیح ایجاد شود، با لینک سازی داخلی برای آن بازدید کننده به ارمغان آید، و پس از بازدید گرفتن و رسیدن به رتبه های مطلوب، کار لینک سازی خارجی برای آن انجام شود.

اینجاست که میبینیم خیلی از فعالیت های سئو خارجی با نتیجه های وحشتناک و نا امیدکننده به اتمام می رسد!

حالا سوالی که به وجود می آید این است که ما اگر بخواهیم بدون بک لینک به رتبه های بالا برسیم که فعالیت های دیگر ما هم ارگانیک به نظر بیاید، چکار باید کنیم؟؟؟

سئو داخلی  

2- کلاه سفید بودن تمام فعالیت ها

میدانیم که بطور کلی بک لینک سازی کلاه سفید نیست! سئو کلاه سفید فرایندی است که شامل مراحل درست و صحیح از دید گوگل است و پایه اساس آموزش سئو داخلی هم کلاه سفید بودن است.

به عبارت دیگر:

گوگل قوانین و استاندارد هایی دارد که پایه و اساس اجرای آن در داخل وب سایت خلاصه می شود و اعتقاد بر این است که فعالیت های خارجی می بایست بطور خودکار و ارگانیک توسط سایت های دیگر انجام شود یا برند سازی به شکلی باشد که واقعا برند سازی برای مشتریان باشد و سپس او هم با توجه به محبوبیت این برند، رتبه سایت آن را هم افزایش دهد؛ این یعنی سئو کلاه سفید

حالا سئو کلاه سفید چه مزیتی نسبت به کلاه سیاه و کلاه خاکستری دارد؟ 

  • سئو کلاه سفید بدون ریسک، نتیجه قطعی را برای شما به ارمغان می آورد.
  • سئو کلاه سفید ثبات و پایداری بیشتر، پس از رسیدن به جایگاه مطلوب را برای شما به دنبال دارد.
  • سئو کلاه سفید هیچ گاه منجر به پنالتی شدن و از دست دادن رتبه برای شما نخواهد بود.

اما ایرادی هم که به فعالیت های کلاه سفیدی گرفته می شود، یک مقدار زمان بر بودن آن است که این مورد هم منطقی است و گوگل باید ببیند واقعا این سایت این روند درست را ادامه می دهد که جای یک وب سایت قدیمی و معتبر دیگر را بگیرد!؟

آموزش سئو داخلی بطور کلی بر اساس مفاهیم کلاه سفید است و با توجه به پیشرفت روزافزون الگوریتم های گوگل، امروز محبوب ترین سبک برای بهینه سازی سایت است.

این موارد را گفتیم که بدانیم چرا آموزش سئو داخلی به درد شما میخورد!

اما دوست دارم برای انتهای صحبتمان در خصوص سئو داخلی یک موضوع دیگر را هم خدمت شما مطرح کنم و آن این است که تولید محتوا و لینک سازی داخلی در کنار یک دیگر است که بیشترین بازدهی را برای سئو داخلی شما به ارمغان می آورند و درست است که امروز صحبت زیادی در خصوص لینک سازی داخلی نمی شود ولی مطمئن باشید که تکنیک های آن در آینده بشدت بر سر زبان ها خواهد افتاد و امروز تاثیر گذاری آن برای افرادی است که در رقابت بکر، از آن بهره ببرند.

باز هم در خصوص سئو داخلی پاسخ گوی شما خواهیم بود، و میتوانید سوالات خود را از طریق تماس با شماره سفارش، مطرح کنید و با خیال راحت اقرام به خرید نمایید.