پکیج آموزش تولید محتوای فوق حرفه ای

بسته آموزش تولید محتوا بصورت فوق حرفه ای با موثر ترین تکنیک های 2019 در زمینه سئو محتوا و بازاریابی محتوا، استاندارد سازی کانتنت وب سایت با اصول 2019 سئو

آموزش تولید محتوا

سرفصل های پکیج:

  • مقدمه ای بر تولید محتوا
  • قواعد پایه تولید محتوا
  • شاخص های سئو محتوا
  • استاندارد سازی ساختار وب سایت
  • بازاریابی محتوا
  • نکات تکمیلی و ریزه کاری های تولید محتوا

مدت زمان آموزش:  360 دقیقه  فضای آموزش:  ویدیویی

قیمت: 290,000 تومان  145,000 تومان

نحوه سفارش پکیج

جهت سفارش پکیج آموزش آموزش تولید محتوا و همچنین مطرح کردن سوالات خود، با شماره تلفن 09128692797 تماس بگیرید.

درباره پکیج تولید محتوا

پکیج آموزش تولید محتوای فوق حرفه ای شامل ناب ترین و کاربردی ترین ترفند ها، اصول، استاندارد ها و تکنیک های تولید محتواست که بدون هیچ کمی و کاستی در قالب یه بسته کامل ویدیویی جمع آوری شده و خدمت شما ارائه می شود.

پکیج تولید محتوا به جرات میتوان گفت قوی ترین و پر تکنیک ترین پکیج آموزش سئو در وب سایت خدمات سئو دات کام است.

از آن جایی که تولید محتوا علاوه بر پر اهمیت بودن در بحث سئو، به عنوانی شغلی پر درآمد هم این روز ها مطرح می شود، بر آن شدیم تا با جمع آوری تمامی تجربیات و علم خود در این زمینه، همچنین مطالعه و گلچین منتخب ترین آموزش های تولید محتوا در وب سایت های خارجی، پکیجی تحت عنوان تولید محتوای فوق حر فه ای خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم.

آموزش سئو محتوا

آموزش سئو محتوا

سرفصل های پکیج

پکیج آموزش تولید محتوا بطور کلی در 6 فصل ساخته شده است که از مقدماتی ترین نکات و قواعد پرداخته شده تا در فصل های آخر ریزه کاری ها و تکنیک های 2019 که در زمینه تولید محتوا و البته بازاریابی محتوا کاربرد دارد، مطرح شود.

فصل اول مقدمه ای بر تولید محتوا

فصل اول آموزش مربوط به مفاهیم مقدماتی و مبتدی تولید محتواست که افراد تازه کار هم بتوانند با مشاهده و گذراندن این فصل در جریان موضوع اصلی آموزش قرار گیرند.

همچنین در این فصل بیشتر به اهمیت و جایگاه تولید محتوا پرداخته شده است تا با شناخت کامل از آنچه در مورد تولید محتوا مطرح است، به سراغ بحث های اصلی و پایه ای این موضوع برویم.

فصل دوم قواعد پایه تولید محتوا

پس از اینکه جایگاه اهمیت و موضوعات مقدماتی تولید محتوا را شناختیم، به سراغ پایه های اصلی آن در فصل دوم آموزش خواهیم پرداخت.

در این فصل قواعد و اصولی که بطور قانون در آمده و رعایت آن ها از بدیهیات کار محسوب می شود معرفی می شوند تا با مطالعه و یادگیری آن ها بتوانید یک تولید محتوای استاندارد و قابل قبول را انجام دهید.

فصل سوم شاخص های سئو محتوا

در فصل سوم به سراغ شاخص هایی می رویم که به عنوان سئو محتوا شناخته می شوند و چه در وردپرس چه در سایت های اختصاصی، اصول بهینه سازی محتوای سایت هستند.

شاخص هایی که در html به عنوان تگ و در موضوعات دیگر برای معرفی بهتر صفحات به گوگل شناخته می شوند و رعایت اصول آن ها برای ایجاد محتوا هایی قابل قبول ضروری است.

با گذراندن فصل سوم شما میتوانید محتوا هایی درست و صحیح برای سایت خود تولید کنید و از این فصل به بعد مربوط آموزش های حرفه ای تر و پیشرفته تر می شود.

فصل چهارم استاندارد سازی ساختار وب سایت

فصلی بسیار مهم و کاربردی برای کسانی میخواهند محتوای وب سایتشان کاملا استاندارد باشد و صفحه سازی بشکلی در سایت آن ها انجام شود که صفحات به بهترین ایندکس دست پیدا کنند.

فصل چهارم در واقع شروع شما برای آموزش حرفه ای در زمینه تولید محتواست و اگر تمامی آموزش را فراگیرید، پیاده سازی مفاهیم این بخش قدم اول شما خواهد بود.

برای کسانی که خودشان صاحب وب سایت هستند و میخواهند از ابتدا با یک استراتژی صحیح شروع به تولید محتوا کنند، این فصل بسیار کاربردی است ولی برای تولید کنندگان محتوا که در شرکت های مختلف مشغول کار هستند، به عنوان اولویت اول مطرح نمی شود.

فصل پنجم بازاریابی محتوا

فصل پنجم آموزش هایی بسیار جذاب در خصوص مبحث content marketing و ایجاد محتوا های روانشناسی شده و تحریک کننده است.

بازاریابی محتوا مبحثی است که باعث شده شغل تولید محتوا از درآمد های ناچیز به کلان برسد و ما در این فصل از پکیج آموزشی به تکنیک ها و ترفند هایی که برای تولید محتوا های جذاب، که برای وب سایت شما کاربرد دارند می پردازیم.

فصل ششم نکات تکمیلی و ریزه کاری ها

فصل ششم پکیج آموزشی مربوط به ریزه کاری ها و نکاتی می شود که در فصول دیگر جایی برای مطرح کردن آن ها نبوده و در واقع فصلی کوتاه برای تکمیل کردن بحث است.

با گذراندن این 6 فصل، هیچ نکته ای در خصوص تولید محتوا وجود نخواهد داشت که از چشم شما دور مانده باشد و در خصوص آن مطلع نشده باشید!!

همه چیز درباره تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا

تولید محتوا یکی از مهم ترین دلایل وجود اینترنت و فضای مجازی است!! در واقع تولید محتوا همه چیز است!

  • همه میدانیم که مهم ترین موضوع در خصوص سئو سایت، محتوای آن است و نیازی به گفتن آن نیست.
  • همه میدانیم که مهم ترین موضوع در مبحث بازاریابی اینترنتی ( وب سایت، شبکه های اجتماعی و … )، تولید محتواست.
  • همچنین باید این موضوع را هم بدانیم که در خصوص سئو سایت که مهم ترین موضوع بحث ماست، تولید محتوا پیش نیاز ورود به دنیای سئو است و اگر آن را درست و صحیح انجام ندهیم، هیچ صفحه ای به جایگاه مطلوب نمی رسد.
  • مهم ترین و موفق ترین وب سایت های داخل کشور که امروز درآمد های فوق العاده دارند، بیس کار را تولید محتوا قرار داده اند.

کافیست خودتان در خصوص چند مورد از مطالب مهم در گوگل جستجو کنید و ببینید که چند درصد از نتایج اول گوگل به وب سایت های محتوا محور اختصاص داده شده است.

البته منظور ما از این صحبت ها زیر سوال بردن مفاهیم سئو خارجی، لینک سازی و غیره نیست؛ بلکه میخواهیم بگوییم پیشنیاز همه این موارد تولید محتوای با کیفیت است.

همه ترفند ها در زمینه سئو میتوانند با در نظر گرفتن اصولی، برای شما مفید واقع شوند ولی طبق گفته قابل اطمینان ترین وب سایت های دنیا در زمینه سئو، ( مثل moz و searchengineland و backlinko ) با داشتن محتوای های قدرتمند، میزان بهره وری شما از همه تکنیک ها بشدت افزایش می یابد و گاها بدون توجه به تولید محتوا، روش های دیگر سئو برای شما هیچ اتفاق مثبتی را به ارمغان نخواهند آورد!

پس برای رسیدن به بهترین راندمان بازدهی، می بایست به آموزش تولید محتوا بیاندیشیم!

چرا تولید محتوا مهم است؟

همانطور که در مقاله گوگل چه سایتی را دوست دارد؟ اشاره کردیم، ارائه و پردازش بر روی محتوا یا همان data هدف اصلی شرکت های بزرگی مثل گوگل، فیس بوک، اینستاگرام، یاهو، یوتویوب و … است.

این شرکت ها بخش بسیار بزرگی از خدمات خود را بصوزت رایگان به کاربران اینترنت ارائه می دهند تا در ازای آن data و اطلاعات کسب کنند.

گوگل هم به عنوان یکی از کمپانی های بزرگ دنیا که در این رقابت حضور دارد، سعی بر این دراد که بتواند کاربران خود را راضی نگه دارد و روز به روز به تعداد آن ها بیافزاید. برای دست یابی به این مهم، نیاز دارد که بهترین نتایج و محتوا ها را با توجه به جستجو کاربران خود، به آن ها نمایش دهد.

وب سایتی که محتوا های با ارزش و کاربرپسند ارائه کند، محبوب نزد این نوتور جست جو خواهد بود؛ چون گوگل را به هدفش که جلب رضایت کاربران خود است، نزدیک و نزدیک تر می کند.

اینجاست که آموزش تولید محتوا اهمیت اصلی خود را پیدا می کند و به عنوان یکی از پردرخواست ترین موضوعات آموزشی در فضای اینترنت مطرح می شود.

بهینه سازی محتوا چیست؟

پس از رونق استفاده از اینترنت و ایجاد وب سایت ها بیشتر و هر زمینه، محتوا ها توسط گوگلی که رتبه دهنده و تعیین کننده بود، اعتبار سنجی شد و با توجه به میزان ارزش برآورد شده به آن جایگاهی در نتایج اختصاص داده شد.

در این زمان بود که موضوعی به عنوان بهینه سازی محتوا به وجود آمد و مفهوم اصلی بحث آن در خصوص معرفی استاندارد تر و صحیح تر محتوا به گوگل و همچنین کاربران گوگل بود.

با توجه به بازخوردی که از رتبه بندی های گوگل بدست آمد و همچنین مقالاتی که مخصصان این شرکت ارائه کردند، سئو کار ها اصولی را استخراج کردند که امروز به عنوان قواعد سئو محتوا از آن یاد می شود.

سئو محتوا مربوط به تگ های html و امکاناتی است که افزونه های سئو ( در وب سایت های وردپرسی ) ارائه می کنند و هدف آن ها بهتر فهماندن موضوع محتوا به ربات های گوگل است.