آموزش تولید محتوا و سئو سایت 100% تضمینی!

آموزش تولید محتوا و سئو سایت بصورت فوق حرفه ای باموثر ترین تکنیکهای 2019 مخصوص سئو، .بازاریابی محتوا و content استاندارد در پکیج اموزش تولید محتوای سایت

آموزش تولید محتوا

سرفصل های پکیج:

 • مقدمه ای بر تولید محتوا
 • قواعد پایه تولید محتوا
 • شاخص های سئو محتوا
 • استاندارد سازی ساختار وب سایت
 • بازاریابی محتوا
 • نکات تکمیلی و ریزه کاری های تولید محتوا

مدت زمان آموزش:  360 دقیقه  فضای آموزش:  ویدیویی

قیمت: 290,000 تومان  145,000 تومان

نحوه سفارش پکیج

جهت سفارش پکیج آموزش تولید محتوا و همچنین مطرح کردن سوالات خود، با شماره تلفن 09128692797 تماس بگیرید.

پشتیبانی رایگان | ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم یادگیری یا ناکارمدی پکیج

پکیج آموزش تولید محتوای سایت

پکیج آموزش تولید محتوا فوق حرفه ای شامل ناب ترین و کاربردی ترین ترفند ها، اصول، استاندارد ها و تکنیک های تولید محتواست که بدون هیچ کمی و کاستی در قالب یه بسته کامل ویدیویی جمع آوری شده و خدمت شما ارائه می شود.

پکیج تولید محتوا به جرات میتوان گفت قوی ترین و پر تکنیک ترین پکیج آموزش سئو در وب سایت خدمات سئو دات کام است.

از آن جایی که تولید محتوا علاوه بر پر اهمیت بودن در بحث سئو، به عنوان شغلی پر درآمد هم این روز ها مطرح می شود، بر آن شدیم تا با جمع آوری تمامی تجربیات و علم خود در این زمینه، همچنین مطالعه و گلچین منتخب ترین آموزش های تولید محتوا در وب سایت های خارجی، پکیجی تحت عنوان تولید محتوای فوق حرفه ای خدمت شما عزیزان تقدیم کنیم.

آموزش سئو محتوا

آموزش سئو محتوا

سرفصل های پکیج

پکیج آموزش تولید محتوا بطور کلی در 6 فصل ساخته شده است که از مقدماتی ترین نکات و قواعد در آن پرداخته شده تا در فصل های آخر ریزه کاری ها و تکنیک های 2019 که در زمینه تولید محتوا و البته بازاریابی محتوا کاربرد دارد.

فصل اول مقدمه ای بر تولید محتوا

فصل اول آموزش مربوط به مفاهیم مقدماتی و مبتدی تولید محتواست که افراد تازه کار هم بتوانند با مشاهده و گذراندن این فصل در جریان موضوع اصلی آموزش قرار گیرند.

همچنین در این فصل بیشتر به اهمیت و جایگاه تولید محتوا پرداخته شده است تا با شناخت کامل از آنچه در مورد تولید محتوا مطرح است، به سراغ بحث های اصلی و پایه ای این موضوع برویم.

فصل دوم قواعد پایه تولید محتوا

پس از اینکه جایگاه، اهمیت و موضوعات مقدماتی تولید محتوا را شناختیم، به سراغ پایه های اصلی آن در فصل دوم آموزش خواهیم پرداخت.

در این فصل قواعد و اصولی که بطور قانون در آمده و رعایت آن ها از بدیهیات کار محسوب می شود معرفی می شوند تا با مطالعه و یادگیری آن ها بتوانید یک تولید محتوای استاندارد و قابل قبول را انجام دهید.

فصل سوم شاخص های سئو محتوا

در فصل سوم به سراغ شاخص هایی می رویم که به عنوان سئو محتوا شناخته می شوند و چه در وردپرس چه در سایت های اختصاصی، اصول بهینه سازی محتوای سایت هستند.

شاخص هایی که در html به عنوان تگ و در موضوعات دیگر برای معرفی بهتر صفحات به گوگل شناخته می شوند و رعایت اصول آن ها برای ایجاد محتوا هایی قابل قبول ضروری است.

با گذراندن فصل سوم شما میتوانید محتوا هایی درست و صحیح برای سایت خود تولید کنید و از این فصل به بعد مربوط به آموزش های حرفه ای تر و پیشرفته تر می شود.

فصل چهارم استاندارد سازی ساختار وب سایت

فصلی بسیار مهم و کاربردی برای کسانی که میخواهند محتوای وب سایتشان کاملا استاندارد باشد و صفحه سازی بشکلی در سایت آن ها انجام شود که صفحات به بهترین ایندکس دست پیدا کنند.

فصل چهارم در واقع شروع شما برای آموزش حرفه ای در زمینه تولید محتواست و اگر تمامی آموزش را فراگیرید، پیاده سازی مفاهیم این بخش قدم اول شما خواهد بود.

برای کسانی که خودشان صاحب وب سایت هستند و میخواهند از ابتدا با یک استراتژی صحیح شروع به تولید محتوا کنند، این فصل بسیار کاربردی است ولی برای تولید کنندگان محتوا که در شرکت های مختلف مشغول کار هستند، به عنوان اولویت اول مطرح نمی شود.

فصل پنجم بازاریابی محتوا

فصل پنجم آموزش هایی بسیار جذاب در خصوص مبحث content marketing و ایجاد محتوا های روانشناسی شده و تحریک کننده است.

بازاریابی محتوا مبحثی است که باعث شده شغل تولید محتوا از درآمد های ناچیز به کلان برسد و ما در این فصل از پکیج آموزشی به تکنیک ها و ترفند هایی که برای تولید محتوا های جذاب، که برای وب سایت شما کاربرد دارند می پردازیم.

فصل ششم نکات تکمیلی و ریزه کاری ها

فصل ششم پکیج آموزشی مربوط به ریزه کاری ها و نکاتی می شود که در فصول دیگر جایی برای مطرح کردن آن ها نبوده و در واقع فصلی کوتاه برای تکمیل کردن بحث است.

با گذراندن این 6 فصل، هیچ نکته ای در خصوص تولید محتوا وجود نخواهد داشت که از چشم شما دور مانده باشد و در خصوص آن مطلع نشده باشید!!

نحوه تولید محتوا ایده آل برای سایت

تولید محتوا

تولید محتوا

 • آیا اصلا تولید محتوا ضرورت دارد؟

شما جزئ کدام دسته از افراد در برخورد با کلمه “تولید محتوا” هستید؟!

آیا می گویید تولید محتوا که کاری ندارد یا اصلا نوشتن درباره موضوعی خاص که کاری ندارد!

آیا اصلا می دانید روح نهفته در تولید محتوا چگونه می تواند کسب و کارتان را از این رو به آن رو کند؟ یک لحظه مکث کنید!قاطعانه و با اطمینان کامل روی این موضوع پا فشاری می کنیم و معتقدم شما هم به این موضوع پی خواهید برد.اما زمانی که به این موضوع رسیدید گوشزد ما را به یاد آورید!

آیا درباره الگوریتم های گوگل و وسواسی بودنش در خصوص نتایجی که قرار است نمایش دهد اطلاعی دارید؟

جدای تمامی این موضوعات؛

آیا کاربرانی که برایشان می خواهید بنویسید را می شناسید؟

کاربرانتان چه روحیاتی دارند و با چه زبانی صحبت می کنند؟

اگر با یک بچه چند ساله با لحنی کاملا رسمی و در کمال ادب صحبت کنید، او فقط شما را نگاه خواهد کرد.مسلم است که چیزی از حرفهایتان نخواهد فهمید و احتمالا دیگر حتی به شما نزدیک نخواهد شد.موضوع بحثمان در این قسمت هم دقیقا همین است!اگر کاربرانی در بازه سنی نوجوان دارید و محتوایتان را به زبان کاملا ادیبانه تولید می کنید،متاسفانه مسیر را اشتباه می روید حتی اگر محتوایتان تمامی اصول ادبی و نگارشی را به نوعی رعایت کرده باشد که روح را به پرواز در بیاورد!اما چرا؟

کاملا مشخص است!به تعداد انسان های کره زمین زبان وجود دارد و هرکس به زبان خودش صحبت می کند.بله !این موضوع درباره خود شما هم صدق می کند و شما هم جریان صحبت کردن خاص خود را دارید و تنها با کسانی ارتباط صمیمانه برقرار می کنید که تا حدی به حرف زدن شما شبیه باشند.همین موضوع را بسط می دهیم به مقوله تولید محتوا؛

اگر درباره سئو می نویسید در نظر داشته باشید که با بازه ای از افراد صحبت می کنید که میل به پیشرفت و بالا بردن سطح اطلاعاتشان درونشان موج می زند و عاشق موضوعاتی کمیاب هستند،عموما جوان هستند و عاشق مثال زدن و جلوه گری بصری  توسط شما در ذهنشان هستند و قاعدتا اگر نتوانید در پاراگراف اول محتوایتان به او حسی که می خواهند را بدهید،بدانید نه تنها محتوایتان را نمی خواند،بلکه باور کنید دیگر به وبسایتتان سر نخواهد زد حتی اگر جای دیگری به چشمش بخورید!

اگر در وبسایت خدمات دنداپزشکی خود محتوا تولید می کنید بدانید با قشری صحبت می کنید که آسیب دیده و سرگردانند!بدانید این افراد نیاز دارند با لحنی امیدوارانه با آن ها صحبت کنید و ایشان را از سردرگمی نجات دهید.پس از پرداختن به بحث های بیهوده بپردازید و بگویید که واقعا چه کاری باید بکنند.در پایان هم می توانید با لحنی دلسوزانه در کمال ادب خود و خدماتتان را معرفی کنید.

مواردی که ذکر شد تنها قطره ای از اقیانوس است.همیشه در نظر داشته باشید اگر کاربرانتان از شما راضی باشد،گوگل از شما راضی خواهد بود.

 • با تکنیک جلو بروید!

تکنیک به معنی یادگیری و اجرای بهنه یک مهارت خاص در یک حوزه خاص است.در تولید محتوا تکنیک المانیست که همواره شما را از بقیه رقبا متفاوت جلوه می دهد!البته که تولید محتوا هم تکنیک های خاص خودش را دارد.یکی از هزاران تکنیکی که در پکیج تولید محتوا به شرح آن پرداختیم چگونگی روی پرده بردن سمفونی کلمات روی پرده ذهنی کاربر است.اینکه چه سناریویی برای آن تدارک خواهید دید و در نهایت از فیلمی که در ذهن خواننده اکران شد تجربه لذت بخشی خواهد داشت یا نه همگی به خودتان و قلم نوشتنتان بستگی دارد.

 • چیزی فراتر از لمس دکمه های صفحه کلید!

پس تا اینجای کار دریافتید که محتوا و تولید آن،به سادگی اسمش نیست. برایتان چیزی فراتر از انشاء هایی که این روز ها فضای اینترنت را پر کرده است،داریم البته اگر به دنبال متفاوت بودن باشید.بنابراین هنر تولید محتوا مهارتی اکتسابیست که فراتر از فشردن دکمه های صفحه کلید است.باز هم بر روی این موضوع پافشاری داریم که محتوا همه چیز است و بسیاری از وبسایت های موفق و بنام این روزهای فضای وب،تنها از این راه درآمد زایی دارند.این وبسایت ها با تولید قدرتمند محتوا به مراجع بازار هدف تبدیل شده اند و تبدیل به بستر مناسبی برای دیگر وبسایت ها شده اند.

تولید محتوا یکی از مهم ترین دلایل وجود اینترنت و فضای مجازی است!! در واقع تولید محتوا همه چیز است!

 • همه میدانیم که مهم ترین موضوع در خصوص سئو سایت، محتوای آن است و نیازی به گفتن آن نیست.
 • همه میدانیم که مهم ترین موضوع در مبحث بازاریابی اینترنتی ( وب سایت، شبکه های اجتماعی و … )، تولید محتواست.
 • همچنین باید این موضوع را هم بدانیم که در خصوص سئو سایت که مهم ترین موضوع بحث ماست، تولید محتوا پیش نیاز ورود به دنیای سئو است و اگر آن را درست و صحیح انجام ندهیم، هیچ صفحه ای به جایگاه مطلوب نمی رسد.
 • مهم ترین و موفق ترین وب سایت های داخل کشور که امروز درآمد های فوق العاده دارند، بیس کار را تولید محتوا قرار داده اند.

کافیست خودتان در خصوص چند مورد از مطالب مهم در گوگل جستجو کنید و ببینید که چند درصد از نتایج اول گوگل به وب سایت های محتوا محور اختصاص داده شده است.

البته منظور ما از این صحبت ها زیر سوال بردن مفاهیم سئو خارجی، لینک سازی و غیره نیست؛ بلکه میخواهیم بگوییم پیشنیاز همه این موارد تولید محتوای با کیفیت است.

همه ترفند ها در زمینه سئو میتوانند با در نظر گرفتن اصولی، برای شما مفید واقع شوند ولی طبق گفته قابل اطمینان ترین وب سایت های دنیا در زمینه سئو، ( مثل moz و searchengineland و backlinko ) با داشتن محتوای های قدرتمند، میزان بهره وری شما از همه تکنیک ها بشدت افزایش می یابد و گاها بدون توجه به تولید محتوا، روش های دیگر سئو برای شما هیچ اتفاق مثبتی را به ارمغان نخواهند آورد!

پس برای رسیدن به بهترین راندمان بازدهی، می بایست به آموزش تولید محتوا بیاندیشیم!

چرا تولید محتوا مهم است؟

یادگیری سئو و تولید محتوا

یادگیری سئو و تولید محتوا

همانطور که در مقاله گوگل چه سایتی را دوست دارد؟ اشاره کردیم، ارائه و پردازش بر روی محتوا یا همان data هدف اصلی شرکت های بزرگی مثل گوگل، فیس بوک، اینستاگرام، یاهو، یوتویوب و … است.

این شرکت ها بخش بسیار بزرگی از خدمات خود را بصورت رایگان به کاربران اینترنت ارائه می دهند تا در ازای آن data و اطلاعات کسب کنند.

گوگل هم به عنوان یکی از کمپانی های بزرگ دنیا که در این رقابت حضور دارد، سعی بر این دارد که بتواند کاربران خود را راضی نگه دارد و روز به روز به تعداد آن ها بیافزاید. برای دست یابی به این مهم، نیاز دارد که بهترین نتایج و محتوا ها را با توجه به جستجو کاربران خود، به آن ها نمایش دهد.

وب سایتی که محتوا های با ارزش و کاربرپسند ارائه کند، محبوب نزد این موتور جست جو خواهد بود؛ چون گوگل را به هدفش که جلب رضایت کاربران خود است، نزدیک و نزدیک تر می کند.

اینجاست که آموزش تولید محتوا اهمیت اصلی خود را پیدا می کند و به عنوان یکی از پردرخواست ترین موضوعات آموزشی در فضای اینترنت مطرح می شود.

بهینه سازی محتوا چیست؟

پس از رونق استفاده از اینترنت و ایجاد وب سایت های بیشتر در هر زمینه، محتوا ها توسط گوگلی که رتبه دهنده و تعیین کننده بود، اعتبار سنجی شد و با توجه به میزان ارزش برآورد شده به آن جایگاهی در نتایج اختصاص داده شد.

در این زمان بود که موضوعی به عنوان بهینه سازی محتوا به وجود آمد و مفهوم اصلی بحث آن در خصوص معرفی استاندارد تر و صحیح تر محتوا به گوگل و همچنین کاربران گوگل بود.

با توجه به بازخوردی که از رتبه بندی های گوگل بدست آمد و همچنین مقالاتی که متخصصان این شرکت ارائه کردند، سئو کار ها اصولی را استخراج کردند که امروز به عنوان قواعد سئو محتوا از آن یاد می شود.

سئو محتوا مربوط به تگ های html و امکاناتی است که افزونه های سئو ( در وب سایت های وردپرسی ) ارائه می کنند و هدف آن ها بهتر فهماندن موضوع محتوا به ربات های گوگل است.

لینک دانلود فیلم آموزش تولید محتوا برای سایت

جهت دریافت لینک دانلود فیلم آموزش تولید محتوا، میتوانید از 3 طریق اقدام کنید:

 1. تماس با تلفن 09128692797 و سفارش محصول بصورت تلفنی
 2. ارسال عدد 1 شماره تلفن مذکور
 3. ارسال پیام به آی دی تلگرام khadamatseo@

بطور کلی پیشنهاد می شود که یک بار با پشتیبانی پکیج تماس بگیری ( مسیر 1 ) در باره آن هر سوالی که در ذهنتان وجود دارد را مطرح کنید تا با خیالی آسوده و مطمئن اقدام به واریز هزینه نمایید.

پشتیبانی پکیج توسط خود سیاوش پیری می باشد که تولید کننده و مدرس دوره های سئو می باشد؛ لزا گفت و گو و گرفتن مشاوره در خصوص موضوع تولید محتوا یا هر یک از موارد دیگر ( که مربوط به سئو می شود ) خالی از لطف نخواهد بود.

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص تهیه هر نوع فیلم آموزشی هم داشتید، میتوانید از راه های اول و دوم اقدام کنید که مشاوران فیلم های آموزشی با شما تماس بگیرند و پاسخ گوی سوالات شما باشند.

اگر زمان سفارش تان در ساعات کاری نیست، پیشنهاد می شود عدد 1 را به شماره تلفن مذکور ارسال کنید تا خود مشاور در اولین فرصت با شما تماس بگیرد یا از طریق پیام رسان ها، بسته آموزشی را خدمتتان ارسال کند.

امیدواریم که پیروز و سربلند باشید.

47 پاسخ
 1. مهدی
  مهدی می گوید :

  سلام وقتتون بخیر.مدت هاست به دنبال کار میگردم و بیشترین آگهی که میبینم استخدام سرپرست تولید محتواست.میخواستم ببینم که آیا پکیج آموزش تولید محتوای شما اونقدری کامل هست که بعدش بتونم وارد حیطه کار بشم؟ممنون

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   دقیقا برای ورود به بازار کار تولید شده این پکیج و همانطور که در ویدیو گفته شد اگر با دقت دیده بشه، هیچ نکته ای در خصوص موضوع محتوا نخواهند ماند که از قلم افتاده باشد.

   پاسخ
 2. رضا زاده
  رضا زاده می گوید :

  آقای پیری این آموزش برای ما که اصول اولیه را میدانیم و چند سالی است در این زمینه مشغول هستیم هم نکات تازه ای دارد یا برای تازه کار ها تنظیم شده است؟

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   خیر فقط 2 فصل اول مفاهیم مقدماتی هستش و در فصول بعد به موضوعاتی پرداخته شده که برای افراد حرفه ای هم موثر و تازه باشد.

   پاسخ
 3. فروشگاه کتاب
  فروشگاه کتاب می گوید :

  متنی که برای نمونه تولید محتوا قرار داد بودید دقیقا نشون داد که تفاوت بین محتوا های تولیدی در چه چیزی هستند.

  پاسخ
 4. شادی حسینی
  شادی حسینی می گوید :

  بنده خریداری کردم و کاملا هم راضی هستم برای مشاهده و جزوه برداری از هر ساعت این پکیج هم ۳ ساعت زمان گذاشتم و فکر میکنم کامل ترین آموزش ویدیویی در این خصوص باشه.
  موفق باشید

  پاسخ
 5. رضا کامیاب
  رضا کامیاب می گوید :

  من معتقدم که تولید محتوا امروز با درصد بسیار بالایی تنها تعلق میگیرد به ویدیو و فیلم
  چون مطمئن هستم در همین صفحه هم بسیاری از دوستان تنها ویدیو را مشاهده کردند و اصلا زمانی برای مطالعه متون نگذاشتند.
  البته بنده به علم و هوشیاری شما جناب پیری واقف هستم و خودم هم این بسته آموزشی را تهیه می کنم چون با توجه به این هزینه اندکی که برای آن در نظر گرفتید، قطعا ارزش این را دارد که سخنان شما را در این خصوص گوش دهیم.

  فقط درخواست بنده پرداختن بیشتر به تولید محتوای ویدیویی هستش که متاسفانه در زمینه سئو با این همه حرفی که وجود دارد خیلی جدی به آن پرداخته نمی شود.
  امیدوارم که روز به روز سرحال تر و پر انرژی تر به فعالیت ادامه بدید و ما استفاده کنیم.

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   مرسی از نظر شما که وقت گذاشتید اطلاعاتتان را در اختیار کاربران قرار دادید.
   بله حرف شما کاملا صحیح است اما در خصوص محتوای متنی لازم است این موضوع را مطرح کنم که متن از دید موتور جستجو هنوز هم قابل فهم ترین نوع محتواست و اگر من این متن برای صفحه تولید نمی کردم، شاید این ویدیو هم دیده نمی شد.

   پاسخ
 6. فاطمه اشرفی نژاد
  فاطمه اشرفی نژاد می گوید :

  واقعا مفاهیمی در پکیج ارائه شده بود که با جستجو در اینترنت حتی به زبان انگلیسی هم بعضی از اون ها یافت نمی شد و بنده بسیار راضی هستم فقط کاش زمانش یک مقدار بیشتر بود… چون فکر میکنم امکان این وجود داشت که آموزش تولید محتوا بیش از ۵ ساعت باشد.
  اما به هر حال ممنون برای لینک سازی داخلی هم مزاحمتون خواهم شد 🌹

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   ما در خدمت شما هستیم.
   اما در خصوص زمان آموزش که افراد دیگری هم این موضوع را مطرح کرده بودند، لازم است بگویم که بخش قابل توجهی از مشتریان ما افرادی هستند که وقت زیادی برای مشاهده فیلم و آموزش های ویدیویی ندارند و اینکه حتی یک ساعت هم آموزش کوتاه تر باشد برای آن ها مهم است.
   بخصوص ضاحبان کسب و کار که میخواهند در کوتاه ترین زمان به آنچه می خواهند دست یابند. سعی ما بر این بود که مفید و متخصر مهم ترین موضوعات تولید محتوا را تقدیم کنیم.

   پاسخ
 7. حامدی فاطمه
  حامدی فاطمه می گوید :

  از این بسته آموزشی میشه برای آموزش دادن به کارآموز ها استفاده کرد؟ یعنی این بسته به اون ها داده بشه و بعد از مثلا ۱ ماه کار محتوای سایت بهشون سپرده بشه؟
  چون ما قصد داریم یک تیم محتوای حرفه ای آماده کنیم برای سایتمون که مرتب و مناسب کار انجام بدهند و اینکه خودمون هم اطلاعات کافی داشته باشیم و به اون ها نظارت بکنیم برای ما اهمیت زیادی داره…
  ممنون میشم اگر پاسخ بدید.

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   بله خانم حامدی این امکان وجود دارد و چند مورد از خریداران هم بودند که برای پرسنل خود این بسته آموزشی را تهیه کردند. اما لازم است این موضوع را هم در نظر بگیرید که اگر کارآموز های شما هیچ اطلاعاتی در خصوص موضوع تولید محتوا نداشته باشند، حداقل 3 ماه برای آن ها لازم است تا کمی هم برای تمرین و آزمون خطا زمان بگذارند و به جایگاه یک نیروی قابل اتکا برسند.

   پاسخ
 8. علیرضا
  علیرضا می گوید :

  آقای پیری عزیز آموزش تون فقط برای سایت هستش یا در خصوص محتوای سوشیال هم توضیح داده شده؟ مخصوصا اینستاگرام

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   آقا علیرضا عزیز این ویدیو آموزشی مخصوص برای سایت تنظیم شده است.
   اشاراتی که موضوع بازاریابی محتوا شده است که میتواند برای سوشیال هم کاربرد داشته باشد اما برای اینستاگرام قطعا در آینده آموزش های کاملی تولید و ارائه خواهیم کرد.

   پاسخ
 9. محمد رضا
  محمد رضا می گوید :

  خسته نباشید مطلب را کامل مطالعه کردم اما کاش به جای اینهمه جدی و مهم تلقی کردن محتوا به موضوعاتی تاثیر گذار تر و حرفه ای تر مثل لینک سازی می پرداختید.

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   در مقالات لینک سازی حرفه ای و خرید بک لینک بطور متمرکز در خصوص موضوع لینک سازی، نحوه خرید و انجام آن صحبت شده است. اما این مطلب اصلا قصد مهم جلوه دادن تولید محتوا نبود چون اگر کمی زمان بگذارید و در سورس های خارجی هم مطالعه بفرمایید، تولید محتوا پیشنیاز یک لینک سازی مطلوب است و بطور کلی محتوا انقدر ثابت شده و پر بازده بوده که نیازی به تعریف و تمجید از آن نیست نمونه آن هم در بسیاری از سایت موفق کشور خودمان می بینیم.
   موفق باشید.

   پاسخ
 10. Mahsa moh
  Mahsa moh می گوید :

  نکته جالب فیلم آموزشی یاد دادن همان چیزی هایی هستش که به شکل واضح نمود آن در خدمات سئو دات کام دیده می شود…
  من هم از خرید این فیلم آموزشی با این قیمت کاملا راضی هستم

  پاسخ
 11. Saraalv
  Saraalv می گوید :

  اطلاعات مختصری در خصوص محتوا گذاری در سایت های وردپرسی و سبز کردن چراغ های افزونه دارم آیا این فیلم هم در مورد همان است؟
  و سوال دیگه اینکه اگر کدنویسی و برنامه نویسی بلد نباشیم، میشه از آموزش ها بهره برد، یعنی فقط سایت های وردپرسی…

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   سلام در خصوص سوال اولتون باید بگم که بخش های مقدماتی آموزش شامل موضوعات مربوط به سبز شدن افزونه سئو هم می شود اما کل آموزش بسیار فراتر از این افرونه است و به مواردی می پردازد که در خصوص برخی از آن ها در هیچ سایت فارسی صحبت نشده… آموزش های سبز کردن چراغ افزونه یواست را با یک جستجو در آپارات خواهید یافت.
   اما سوال دوم اینکه هیچ نیازی به برنامه نویسی در پکیج تولید محتوا وجود ندارد.

   پاسخ
 12. روزبه
  روزبه می گوید :

  جناب پیری از پر محتوا ترین ویدیو های ۵ ساعته بود فقط اجرای تکنیک هایی که فرمودید مثل اجرای شما کمی سخت هستش. ماشالله روز به روز هم سایت در حال رشد خسته نباشید

  پاسخ
 13. shadi_nsr
  shadi_nsr می گوید :

  مرسی از پکیج آموزشی خوبتون من عید خرید کردم و تا الان 3 بار کامل ویدیو ها را دیدم. بسیار کاربردی و مفید بود.

  پاسخ
 14. کاظم حسینی
  کاظم حسینی می گوید :

  بسیار عالی بنده هم این آموزش رو تهیه کردم هم آموزش لینک سازی داخلی و راضی بودم. ایشالا که موفق باشید و همچنان هم به ارائه مقالات آموزشی رایگان ادامه بدید چون برای مطالعه آن ها هم زمان می گذاریم.

  پاسخ
 15. Sara.uhp
  Sara.uhp می گوید :

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی کامپیوتر هستم و هنوز اطلاعاتی در خصوص برنامه نویسی به اون شکل ندارم در مورد شغل تولید محتوا آگهی ها و حرف هایی شنیدم آیا بنده با این شرایط که اطلاعات خاصی در مورد کاری که باید انجام بدهم ندارم، میتوانم با مشاهده این پکیج به شغلی برسم؟

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   بله در توضیحات پکیج آموزشی اشاره کردیم که 2 فصل اول آموزش صرفا برای آشنایی با فضای این کار است و دقیقا برای افرادی مثل شما تعبیه شده

   پاسخ
 16. کاوه حمیدی
  کاوه حمیدی می گوید :

  عرض سلام دارم خدمت شما استاد گرامی
  در خصوص دوره حضوری آموزش تولید محتوا سوال داشتم. کلاسی به این منظور در تهران برگذار نمی کنید؟ چون ما به این موضوع نیاز داریم و حقیقتا فرصت مشاهده فیلم آموزشی هم نیست اگر شرایط کلاس فراهم بشه برای من و چندی از دوستانم خیلی کمک خواهد کرد.
  ممنون از شما

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   چشم در حال حاضر در کرج امکان برگذاری این کلاس ها را داریم اما برای تهران و دوستانی مثل شما هم در حال برنامه ریزی هستیم و مطمئنا شرایط دوره آموزش تولید محتوا و همچنین سئو را هم در تهران فراهم خواهیم نمود.

   پاسخ
 17. Mohaddesehyavari
  Mohaddesehyavari می گوید :

  سلام و خسته نباشید
  آقای پیری یک سوال داشتم، در صورتی که آموزش ها را یاد بگیریم شرایط ورود به مجموعه خدمات سئو دات کام هم وجود داره؟ یعنی ممکنه با یک آزمون تعیین سطح یا چیزی خودتون هم اقدام به استخدام کارمند یا کار آموز کنید؟

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   سلام بله معمولا 1 یا 2 بار در سال آزمونی برای ارزیابی در زمینه تولید محتوا برگذار می کنیم که در سایت اطلاع رسانی میشه و از بین شرکت کنندگان نفراتی به عنوان کارآموز به مدت 1 ماه وارد مجموعه میشوند تا کیفیت کار آنها در فضای شرکت هم سنجیده شود. سپس بطور رسمی همکار ما خواهند شد.

   پاسخ
 18. حسین کاملی
  حسین کاملی می گوید :

  بسیار بسیار عالی آقای پیری چند هفته پیش بود که همین کامنت های زیر محصول رو مطالعه می کردم که آیا این بسته آموزشی را خریداری کنم یا خیر! اما بعد از تماس با شما و برخورد بسیار صبورانه تصمیم به خرید این فیلم آموزشی کردم. بسیار کامل و کاربردی بود و انقدر پر انرژی توضیح دادید که اون حس خسته کنندگی اصلا در طول آموزش وجود نداشت. وظیفه خودم دونستم که به عنوان یک مصرف کننده راضی این حس رو به دوستانی که الان در حال بررسی کامنت ها هستند منتقل کنم.
  انشاالله که افتخار همکاری با شما رو هم داشته باشم جناب پیری

  پاسخ
 19. غزاله شیردل
  غزاله شیردل می گوید :

  بسیار عالی و دقیق و خوب!من پکیج رو تهیه کردم و به نظرم یکی از قوی ترین آموزش ها در زمینه تولید محتواست!

  پاسخ
 20. آموزش تولید محتوا
  آموزش تولید محتوا می گوید :

  سلام وقت بخیر
  در مورد آموزش تولید محتوا توضیحات رو خوندم و اما سوالی برام پیش اومده که میخام ازتون بپرسم.
  1- چند درصد از پکیج مربوط به تولید محتوا است و چند درصد سئو محتوا؟
  2- آیا سئو محتوای ویدیویی هم در این پکیج گفته شده؟
  3- مطالبی در مورد بروز رسانی محتوا در این پکیج وجود داره؟ که اصول دقیق بروز رسانی محتوا رو بگه؟

  ممنونم از پاسخ شما

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   سلام
   1- یک فصل از آموزش تولید محتوای سایت به سئو محتوا اختصاص داده شده است و در بقیه فصول هم تکنیک ها ریزه کاری که در این خصوص وجود دارد مطرح شده است اما میتوان نصف به نصف درصد این دو را در پکیج در نظر گرفت چون در تولید محتوای سایت، سئو هم بخش جدا نشدنی در همه قسمت هاست.
   2- بله در خصوص محتوای ویدیویی و سئو بهتر این نوع محتوا هم در یکی از فصل ها صحبت شده است.
   3- بله حتما به این موضوع هم اشاره شده است.
   موفق باشید.

   پاسخ
 21. سجاد دریایی
  سجاد دریایی می گوید :

  من شغلم تولید محتوای وبسایت ورزش 3 هست.حدودا 5 ساله مشغول هستم و خداروشکر خیلی هم راضی هستم.الانم برای آپدیت خودم به دنبال بهترین پکیج آموزشی هستم.کنجکاو هستم کیفیت پکیج رو بدونم.

  پاسخ
  • سیاوش پیری
   سیاوش پیری می گوید :

   سلام بسیار عالی موفق باشید.
   کیفیت پکیج آموزش تولید محتوا رو بهتون تضمین میدم و اگر هم تهیه کردید و از نظر کیفی راضی نبودید، هزینه ای پرداخت کردید رو بهتون بر می گردونیم.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 3 =

Summary
Review Date
Reviewed Item
آموزش تولید محتوای فوق حرفه ای
Author Rating
51star1star1star1star1star